CCSK, s.r.o.

Keď máte chuť cestovať

Ako rodinka s malými deťmi sme jedno leto neodolali a využili sme možnosť požičať si na dovolenku karavan. Bola to príma zábava pre nás, i pre deti. Do dnešného dňa tento moment neľutujeme. A keďže nás toto nadšenie neopustilo, odvtedy dovolenkujeme s karavanom. Radi by sme túto možnosť ponúkli i Vám, ktorých láka takýto štýl dovolenky a nebojíte sa experimentovať. Momentálne ponúkame 1x 8 miestne vozidlo a 3x obytný príves. Všetky vozidlá sú vybavené v nadštandardnej výbave. Prajeme krásne zážitky!

Čo ponúkame?

Uvedomujeme si, že naša spoločnosť Vám má sprostredkovať nezabudnuteľné chvíle poznania, objavovania či odpočinku v obytnom vozidle, a podľa toho sa snažíme prispôsobiť Vašim požiadavkám. Pokiaľ si od nás požičiate vozidlo, odovzdáme Vám nielen osobné skúsenosti z cestovania obytným vozidlom, ale pokúsime sa Vám poradiť, ako si dovolenku rozplánovať. Pokiaľ by ste sa chceli stať majiteľom nového vozidla značky LMC alebo by ste potrebovali využiť servis pre Váš karavan značky LMC, vieme Vám sprostredkovať kontakt na našich partnerov v Čechách.

Tešíme sa na osobné stretnutie s Vami a dúfame, že Vám budeme môcť už čoskoro popriať šťastnú cestu. Držíme sa hesla „Spokojný klient prinesie nového klienta“, preto základom je férová komunikácia a vždy sa snažíme nájsť také riešenie, ktoré vyhovuje obom stranám.

Rady a tipy

Rady a námety

Prečo cestovať s nami?

Každý rok rozšírime vozový park o niekoľko úplne nových vozidiel tradičnej nemeckej značky LMC, ktorú na trhu zastupujeme.
Výhodné ceny prenájmu v Dennom režime a bezkonkurenčné ceny výhodných prenájmov v Týždennom režime.
V našom cenníku nájdete ceny bez ďalších skrytých manipulačných či servisných poplatkov.
Neúčtujeme žiadne nadlimitné kilometre a tak môžete bez obáv cestovať do všetkých kútov Európy.
Nenútime Vám minimálnu dĺžku prenájmu (okrem zimnej sezóny) a vozidlo Vám prenájmeme kľudne na jeden deň.
Kombinácia zľavy za prenájom nad 14 dní a vernostenj zľavy môžete získať až 25% zľavu z ceny prenájmu.
Vozidlá sú poistené spôsobom ALL RISK na území celej Európy, vrátane asistenčnej služby.
Každé vozidlo má rozsiahlu výbavu na letné i zimné cesty, vrátane napr. kompletného kuchynského vybavenia.
Pri prenájmoch dlhších ako 14 dní Vám pristavíme obytný voz zdarma do 150 km od Bratislavy.
Zakladáme si na osobnom prístupe k Vám a radi Vám pomôžeme pri plánovaní ciest či odovzdáme z našich dlhoročných skúseností cenné rady a tajné tipy pre cestovanie obytným vozidlom.