On-line rezervačný systém

Ste obmedzený termínom?
Vyhľadajte voľné vozidlo podľa termínu, kedy môžete vyraziť
Máte záujem o konkrétne vozidlo?
Začnite rezerváciu výberom Vášho obľúbeného vozidla
Kalendár obsadenosti vozidiel
Chcete rýchlo zistiť, aká je obsadenosť našich vozidiel? Pozrite sa do nášho prehľadného kalendára.

Dôležité informácie k rezerváciam

Minimálna doba prenájmu sú 3 platené dni (okrem sezóny A) prípadne dohodou. Prvý a posledný deň je vždy účtovaný ako polovičný deň.

Štandardne sa vozidlá preberajú a odovzdávajú v sídle požičovne. Pri rezervácii si môžete zadať inú adresu pre preberanie a odovzdanie.
Pri prenájmoch dlhších ako 14 dní Vám na vyžiadanie obytné vozidlo (aj príves) privezieme do 150 km od našej prevádzky ZDARMA a po prenájme si preňho zase prídeme.

Túto službu je nutné zvoliť už v priebehu rezervácie. V ostatných prípadoch je pristavenie vozidla na vyžiadanie spoplatnené sadzbou 1,- EUR/1km obojsmerne. 

Pristavenie vozidla je možné aj pri prenájme obytných prívesov.

Obvyklý čas preberania je od 16:00 h, čas odovzdania do 12:00 h

Dohodnutý čas preberania a odovzdania je potrebné dodržať, ak ste si nezarezervovali iný čas. 
Pri rezervácii je možné zadať čas preberania aj skôr alebo pri odovzdaní aj neskôr s dodatočným poplatkom.
Každá začatá hodina je spoplatnená dodatočným poplatok pri obytnom vozidle sadzbou 10,- EUR/hod. (nie je možné v sezóne A).
Každá začatá hodina je spoplatnená dodatočným poplatok pri obytnom prívese sadzbou 5,- EUR/hod. (nie je možné v sezóne A).

Pri motorovom vozidle je obmedzený nájazd km na základe počtu prenajatých dní. Najazdené nad rámec dohodnutých km je spoplatnený sumou 0,50 EUR/km.

Rezerváciu si môžete vyskúšať na konkrétnom vozidle a termíne. Pokiaľ nepotvrdíte svoje kontaktné údaje, rezervácia z Vašej strany nie je záväzná a môžete ju zrušiť opustením stránky.